int(1)

Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistMuzika magazín

Mandrage: Pozvání na skleničku od fanynky neodmítneme

13. března 2015 - Členové kapely Michal Faitl (baskytara) a František Bořík (klávesy) prozradili nejen, jaké je dělat práci svých snů, ale i to, jak to mají s fanynkami.

SuperStar 2015

Fenomén hudebních show je zpět! Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra.

Do Prahy míří francouzská zpěvačka Indila

Půvabná Indila zabodovala v loňském roce singlem "Derni?re Danse." Video má na serveru YouTube.com v tuto chvíli už přes 170 miliónů zhlédnutí. Třicetiletá zpěvačka debutovala albem "Mini World," za které už získala ve Francii trojnásobnou platinovou desku.

První ČS boyband

První Česko-Slovenský profesionální boyband, který vznikl letos v září, kdy přední světoví /britští/ producenti potvrdili výběr kandidátů z těch největších talentů, se již brzy oficiálně představí médiím a veřejnosti!

Martha a Tena

Speciální koncert s hosty pro své fanoušky připravily zpěvačky řeckého původu Martha a Tena Elefteriadu na 9. prosince od 19 hodin do pražského Divadla Brodwayi.

Bílé Vánoce 2014

Zpěvačka Lucie Bílá, která má za sebou dva ročníky mega tour Černobílé turné, zahajuje své další, tentokrát předvánoční turné s názvem BÍLÉ VÁNOCE 2014.

Ill Niňo v Praze

Po dlouhé přestávce navštíví americká skupina Ill Niňo Prahu. Po náročném evropském turné kapela zavítá 30.11.2014 do klubu Nová Chmelnice.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum