Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistPrvní profesionální ČESKO-SLOVENSKÝ boyband

První profesionální ČESKO-SLOVENSKÝ boyband už brzy představí NÁZEV, SINGL a VIDEOKLIP! Pětice talentů natáčí v Londýně!

První Česko-Slovenský profesionální boyband, který vznikl letos v září, kdy přední světoví /britští/ producenti potvrdili výběr kandidátů z těch největších talentů, se již brzy oficiálně představí médiím a veřejnosti! Matt Bláha (17) z Tisej, Marthy Duffek (16) ze Zlína, Norbert Brand (18) ze Šaly, Peter Juhás (18) z Lučence a Mário Bendík (21) z Prešova odprezentují nejen svůj název, ale také singl a nový videoklip. Na něm vycházející pěvecké hvězdy, které skutečně UMÍ ZPÍVAT, už usilovně pracují a v současné době vzniká.

Díky úspěchu na talentových castinzích v Praze a Bratislavě se z obyčejných mladíků stali členové nové české-slovenské chlapecké skupiny s výraznou podporou nejen domácí české, ale i prestižní zahraniční hudební produkce http://goo.gl/aPnyJD.

"Kluci už stihli absolvovat všechny důležité kroky tak, aby mohli brzy představit svůj první oficiální singl. A ten, jak se zdá, bude velmi zdařilý. Kdo jej slyšel v "surové" verzi, měl pocit, že jde o neskutečně profesionální hotové dílo. Koneckonců média i diváci budou mít již brzy šanci se sami přesvědčit o tom, že nejen hezký vzhled, ale především velký talent, píle jsou základem proto, aby první oficiální boyband byl úspěšný," uvádí Agentura NEMOROS, český producent projektu Boyband.

Nejenom proměna image pod rukama těch největších profesionálů z řad stylistů z prestižního bratislavského studia DnJ Beauty & Style pod vedením supervizora Lukáše Bílka, ale také tréninky pod vedením jedné z nejvyhledávanějších slovenských hlasových pedagogiček, Kateřiny Kurucové z Allstars Music Academy, museli Mário, Peter, Marthy, Matt a Norbert podstoupit. Následně pak i tolik důležité hlasové zkoušky v Praze pod taktovkou britské koprodukce, Andyho Murrayho, který speciálně kvůli boybandu přiletěl až z Londýna.

"Byl to fantastický den! Tahle skupina je ještě mnohem lepší, než jsem očekával! Kluci jsou velcí profesionálové, příjemní, talentovaní a zábavní. Máme před sebou opravdu velké věci a já jsem rád, že je mohu sdílet s vámi!" zhodnotil už po zkušebních nahrávkách s boybandem Andy a vzápětí chlapce pozval do nahrávacího studia v Londýně, ve kterém vznikal jejich první oficiální singl. Celou skupinu čekalo ještě několik dní na chorvatském pobřeží, kde k singlu natočili videoklip.

Od té doby utekl nějaký čas a pětice talentů na sobě stále intenzivně pracovala a stále pracuje.

"Kluci již velmi brzo předvedou světu, že jsou skutečně velcí profesionálové, že mají talent, a že to není jen o hezkých tvářičkách, jak jsme z některých „rádoby podobných projektů“ zvyklí. Že to není další z řady skupinek, které se scházejí kdesi v garáži a podobně. Tihle mladíci na sobě tvrdě pracují, mají obrovské zázemí, ale především byli vybráni hlavně podle toho, co dovedou, nejen podle toho, jak vypadají,“ podotýká management skupiny.

I sami členové boybandu hodnotí uplynuté měsíce jako velmi přínosné. Zažili totiž něco, čemu se říká splněný sen!

Matt:

"Zažil jsem věci, o kterých se mi opravdu jen snilo - nahrávání singlu, natáčení videoklipu a cestování po Evropě! Jsem neuvěřitelně nadšený, že toto všechno mohu prožívat právě s týmem kolem boybandu a s mými "bratry"! Boyband se stal mojí druhou rodinou a znamená pro mě hodně a jsem si jist, že o nás uslyšíte brzy! "

Marthy:

"Nikdy jsem nevěřil, že mi někdo může tak velmi přirůst k srdci. Ať už je to celý náš tým nebo kluci. Spolupráce s nimi více než naplnila moje očekávání. "

Norbert:

"Ani si neuvědomuji, jak ten čas běží, když jsem v kolektivu s úžasnými lidmi. Boyband mi dal strašně mnoho nových zkušeností, setkání a zážitků. Mohl jsem být na místech, o kterých jsem vždy snil. Dal mi šanci projevit se a hlavně možnost poznat skvělých lidí, a to je pro mě to nejcennější. Za vše moc děkuji. "

Peter:

"Bylo to těžké, celý život mi říkali, že nemám dělat věci, které jsem chtěl dělat, ale já jsem se snažil najít si své místo ve světě. Začal jsem však věřit tomu, že to nedokážu. Teď ale věřím, že jsem to místo našel.

Mário:

"Mé dojmy z prvních týdnů jsou nepopsatelné. Za takovou krátkou dobu jsem prožil velmi mnoho pěkných chvil. Říkám o natočení prvního singlu, hlavně o spolupráci s neuvěřitelným muzikantem, autorem a hlavně super člověkem Andym Murrayem - díky za tuto možnost! Dále o natočení videoklipu v Chorvatsku, kde jsem poznal další nádhernou zemi a pak Londýn, kde jsem prožil opět krásné momenty se super lidmi a týmem, díky!"

Rovněž Aleš Lehký a Vašek Jelínek, kteří tvořili část legendární chlapecké skupiny Lunetic a sami byli u českého castingu tohoto unikátního, mezinárodního projektu, považují kluky za velké talenty.

"Jsme moc rádi, že jsme mohli být u výběru těch nejlepších. Je dobře, že po nás je tady další, opravdu profesionální boyband, který umí zpívat a má nesporný talent. Klukům držíme pěsti a jsme samozřejmě ochotni jim kdykoli s čímkoli pomoc. Dobře víme, jak těžké to v našich začátcích bylo. Vděční jsme tehdy byli za každou, byť sebemenší radu,“ míní Aleš s Vaškem.

Novému Česko-Slovenskému boybandu, kde prim hraje talent a zpěv, a na jehož název si musejí fanoušci i média ještě chvíli počkat, se ale už nyní pomalu plní diář. Velmi brzo začnou totiž jeho první koncerty v Česku i na Slovensku. Čekají je další nahrávky pod odborným dohledem britské koprodukce a možná i spolupráce s některými významnými českými či slovenskými profesionálními zpěváky. Ale nepředbíhejme…a neprozrazujme více, než je zatím nutné. Vždyť už staré přísloví říká - kdo si počká, ten se dočká…

http://www.nemoros.cz/Boyband

http://www.facebook.com/projektboyband

Zdroj: Tiskové informace

Fotogalerie:


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum