Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistMandrage: Pozvání na skleničku od fanynky neodmítneme

Mandrage: Pozvání na skleničku od fanynky neodmítneme, svým partnerkám jsme ale věrní!

13. března 2015 - Hostem středeční talk show Na baru na NOVA Plus byla skupina Mandrage.

Členové kapely Michal Faitl (baskytara) a František Bořík (klávesy) prozradili nejen, jaké je dělat práci svých snů, ale i to, jak to mají s fanynkami.

Mandrage čeká akustické turné. Na jaře odehrají 15 koncertů v divadlech po celé republice: „Bude to ozvláštněné o divadelní prvky a nebudou to jen normální písničky, které znají lidi z koncertů.“ Navíc podle Michala nebude chybět ani divadelní nápověda.

Při otázce, jestli měla kapela někdy krizi, se hudebníci nemohli shodnout. „Trávíme spolu posledních deset let nějakých 150 dní v roce. Většinou na ploše tří metrů čtverečních v dodávce, takže někdy je to náročné, úplně se nehádáme, ale když už vznikne ponorka, někdo dojede na koncert autem a je to dobrý,“ nakonec shrnul Michal.

Diváci se ptali i na jejich osobní život a nevěru. Jak se zdá, podle klávesisty Franty Boříka všechno s partnerkami klape tak, jak má: „Až na Coopiho (Michala), kterému to teď nevyšlo, jsme ve vztazích spokojení a jsme věrní svým partnerkám.“

Pozvání na skleničku od fanynek prý ale neodmítnou a rádi si s nimi popovídají. Zároveň apelují na fanoušky, ať se po koncertech za nimi nebojí přijít. Názor a zpětná vazba jsou pro ně totiž důležité.

A jak nejoriginálněji je nějaká fanynka sbalila? „My dva zrovna nejsme ti, co jsou u fanynek tak populární,“ směje se Michal a Franta hned dodává: „To Víťa a kytarista Pepa, protože jsou krásní a šikovní. To jsou prostě takoví dva naši populárové.“

 Celý rozhovor s Mandrage naleznete ZDE >>>

 Zdroj: Online talkshow Na baru na NOVA Plus.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum