Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistRomantika

Sagvan Tofi: Jeho věk byste mu nehádali, plastiky prý ale nemá

Jak sám říká, lidé ho buď milují, nebo nenávidí. „Občas štvu strašně moc lidí a v tom jsem podle mě nejlepší na světě. Já nejsem nikdy normální, buď mě někdo má rád, nebo mě někdo nesnáší, nic mezi tím,“ přiznal Sagvan Tofi.

Jaroslava Stránská hostem Na baru

Jako kadeřnice Jitka v Discopříběhu marně bojovala o srdce Jirky v podání Rudolfa Hrušínského nejmladšího. Po 27 letech se vrací Jaroslava Stránská na obrazovku.

Když se řekne Valentýn, mělo by vás šimrat v podbřišku

Láska prochází žaludkem, bodá šípy do našich srdcí, ale napadá i další orgány lidského těla, které by právě ve svátek zamilovaných neměly být opomíjeny, usmívá se majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda, která odtajnila pár lechtivých tipů, jak si Valentýna opravdu užít a dodává.

Patricie Solaříková: Zhubla a je šťastně zamilovaná

Hostem talkshow Na baru na NOVA Plus byla tento týden herečka Patricie Solaříková. Diváci ji znají z oblíbeného seriálu Ulice, kde hraje učitelku Terezu Jordánovou.

Je nevěra kořením nebo zabijákem našich vztahů?

V dnešní době se názory odborníků na občasné zálety liší. Zatímco jedni tvrdí, že teprve nevěra dodá vašemu vztahu tu pravou šťávu, druzí argumentují tím, že důvěra, která k partnerství neodmyslitelně patří, je nevěrou navždy narušena a vztah bez ní spěje k záhubě.

Herci z filmu Padesát odstínů šedi

James Dornan (* 1. května 1982) je irský herec, model a muzikant. Dakota Johnsonová, rodným jménem Dakota Mayi Johnson, (* 4. října 1989) je americká herečka a modelka, která se narodila do herecké rodiny.

Lovemusic uvádí: Líbací happening

Designová značka Lovemusic zve všechny zamilované i milované na Líbací happening, který proběhne 14. února na náměstí 28. října v Brně. Půjde nejen o setkání všech zamilovaných, ale také vytvoření nového místa k zastavení a setkávání všech lidí s velkým srdcem.

Den svatého Valentýna

Svátek svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn), se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery.

Padesát odstínů šedi

Studentka literatury Anastasia (Dakota Johnson) je podle vlastních slov nezajímavá a nudná „šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan), kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu.

Po čem muži touží

Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží? Co za vlastnosti jsou pro ně zásadní a na co koukají nejdříve? Tyto charakteristiky jsou rozdílné podle toho, jak se muž o ženu zajímá. Tedy zda muži jde o nezávazný flirt či zda o ní uvažuje jako o budoucí partnerce.

Po čem ženy touží

Co (nejen české) ženy na mužích oceňují? Jaký muž je pro ženy nejpřitažlivější? Jaké chování je atraktivní? Zkrátka po jakém muži ženy touží? "Je neodpustitelné, když se s mužem žena nudí," zjistil průzkum české seznamovací agentury Náhoda mezi 1600 nezadanými.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum