Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistDěti

V Jihlavě roste rodinný Park Robinson

V údolí řeky Jihlavy v těsném sousedství cyklostezky odstartovala v úterý 5. srpna 2014 stavba rodinného parku Robinson. Už při zahájení stavby investor myslel na děti.

4. řemeslný jarmark v Lysé - Na pomoc Kačce

Ta jedinečná atmosféra, kterou se nám díky všem zúčastněným (návštěvníci, řemeslníci i účinkující) , pokaždé podařilo vytvořit a spousta kladných ohlasů nás utvrzují v tom, že je o kvalitní české rukodělné výrobky a náš jarmark opravdový zájem.

LEGO - nový 4D animovaný film

Hlavní postavy filmu, Emmet a Wyldstyle, prožívají opět společně se svými přáteli další úžasné dobrodružství plné takových prvků, jako vítr, voda, kouř a fantastické speciální světelné efekty.

Návrat dinosaurů - DinoPark Tour 2015

Vládci druhohor se vracejí!! Unikátní a ojedinělá výstava robotických a statických modelů dinosaurů v životních velikostech v OC Olympia Teplice, začínáme v pátek 27. února!

Za divy světa z LEGA do Kladna

Na jaře tohoto roku přibude na mapě zajímavých výletů po Česku další místo. V novém obchodně-společenském centru Central ve středočeském Kladně dýchne na návštěvníky dávná historie.

Přes 2000 rodičů hodnotilo mateřské školy

Přesně 2184 rodičů udělilo v loňském roce mateřským školám a jesličkám své hodnocení na stránkách Top školky, na kterých mohou rodiče mateřské školy hodnotit, přidávat k nim své komentáře a sdílet tak své zkušenosti s ostatními rodiči.

Dětská muzikálová show Elmo

Oblíbené postavičky "plyšáků" ze Sesame street v čele s populárním Elmem již příští měsíc vyrážejí na turné po České republice se skvělou muzikálovou show pro celou rodinu.

Život dětem 2014

Ve dnech 1. - 5. prosince 2014 pořádá Život dětem o.p.s. svou tradiční celorepublikovou sbírku Zimní Srdíčkové dny. Sbírkovými předměty jsou krásné magnetky se zvířátky a vánoční CD Srdci blíž, s logem Život dětem.

Čarovná rolnička na CS Mini

Pohádkový příběh pro děti od tvůrců populárních Krysáků je zčásti animovaný a zčásti hraný dvanáctidílný seriál plný pohádek, originálních písniček a cvičení dětské jógy v kouzelné zahradě. Seriálem provází Pavel Nový.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum