int(1)

Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistCOOP volání zdarma

Prvním operátorem, který nabízí minuty na telefonování zcela zdarma, je COOP Mobil. Ten nabízí odměny za nákup vybraných produktů v akci a slevy na volání za pravidelné nákupy. Těchto výhod využívá již přes 60 % zákazníků COOP Mobilu.

Program pravidelných produktových akcí souvisí se strategií COOP Mobilu nabízet volání zdarma svým zákazníkům. Zákazníci tak jednoduše nakoupí a pomocí své karty, kterou získali ve startovacím balíčku, načtou své volné minuty. Je tak pouze na každém rozhodnout se, kolik chtějí volných minut na volání. Tato služba je unikátní v rámci celé České republiky. COOP Mobil je tak prvním virtuálním operátorem nabízejícím možnost volání zdarma.

"Spolupráce s významnými dodavatelskými firmami umožnila vytvářet pravidelné nabídky pro zákazníky na akční položky za zvýhodněné ceny. Zákazníci tak mohou ušetřit i za samotný nákup. Skupina COOP těmito akcemi pokračuje ve své strategii rozvoje služeb na prodejnách a co největší nabídce svým zákazníkům.“ Říká Zdeněk Juračka, šéf Skupiny COOP.

Pomocí tohoto odměňovacího programu mohou všichni výrazně omezit své výdaje za telefon a podstatně ušetřit. Pro aktivaci stačí zakoupit startovací balíček COOP Mobilu na některé z prodejen COOP, nebo e-shopu a mohou i zdarma přenést své číslo ke COOP Mobilu od stávajícího operátora.

Hlavní výhody COOP Mobilu

- Pravidelné akce na volné minuty za nákup vybraných produktů

- Při pravidelném nákupu voláte levněji o 20 %.

- Možnost dobíjení kreditu již od 150 Kč.

- Tarifikace 1+1

- Cena hovoru již od 0,96 Kč za minutu.

- Smlouvy bez závazků.

- Přenos čísla zdarma.

Více informací a možnost zakoupení startovacího balíčku přes e-shop: http://www.coopmobil.cz

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum