Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistPatricie Solaříková: Zhubla a je šťastně zamilovaná

Patricie Solaříková z Ulice prozradila Na baru: Zhubla a je šťastně zamilovaná!

Hostem talkshow Na baru na NOVA Plus byla tento týden herečka Patricie Solaříková.

Diváci ji znají z oblíbeného seriálu Ulice, kde hraje učitelku Terezu Jordánovou. A ta momentálně prožívá velmi romantické chvilky se ženatým mužem. Ve skutečnosti by ale Patricie něčeho takového schopná nebyla. „Nevěru a vztah se ženatým chlapem neuznávám, ale zase srdci neporučíš, takže těžko soudit člověka, který se do této situace dostane. Já jsem ale nikdy nic takového neřešila, nestalo se mi to. A doufám, že ani nikdy nestane, nerada bych někomu rozbíjela rodinu,“ prozradila v talkshow Na baru na videoportálu novaplus.cz.

Svého seriálového milence, sympatického herce Lukáše Jůzu, si Patricie pochvaluje. „Je to skvělý herecký parťák a výborný člověk. Jsem ráda, že mi ho přihráli,“ raduje se. Jejich vztah je ovšem čistě přátelský. Patrice je už rok šťastně zadaná a s přítelem jí vše klape, jen mu raději neukazuje své pikantnější seriálové scény. „Když vím, že v Ulici nějaká taková scéna má být, tak ho raději vytáhnu třeba na večeři,“ přiznává se smíchem a záhy dodává: „Ale on je vůči tomu imunní. Ví, že ho to nijak neohrožuje a že je to moje práce.“

Diváky talkshow také zajímalo, jak se v minulosti vypořádala s drsnými mediálními útoky poté, co se na internetu objevily její akty. „Přísahám, že už si to úplně přesně nepamatuji. Prostě jsem poslala fotky klukovi, co se mi líbil. A potom, co jsem se stala mediálně známější, toho prostě někdo využil. Nemyslím si, že přímo ten člověk, kterému jsem to posílala, prostě zafungovala taková ta tichá pošta. Byla jsem z toho na pokraji zhroucení, ale rodiče mě podrželi. Máma mi řekla, ať si z toho nic nedělám. A táta se tomu smál. Byli v pohodě. A já jsem z toho poučená až až,“ svěřuje se Patricie.

Média také jednu dobu probírala její kila navíc. „Bylo to hodně nepříjemné, obzvlášť když víte, že je to pravda. Je těžké to číst a poslouchat,“ přiznává Patricie. Hlavu si s tím už ale tolik neláme. „Řekla jsem si, že na to kašlu, ať si každý myslí co chce, že jsem vlastně spokojená. A najednou jsem to jídlo přestala řešit a kila šla dolů. Už jsem shodila šest kilo a konečně mě přestaly škrtit kostýmy, které v Ulici nosím,“ vypráví Patricie s úsměvem.

Celý rozhovor s Patricií Solaříkovou naleznete ZDE >>>

Zdroj: Online talkshow Na baru na NOVA Plus.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum