Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistLovemusic uvádí: Líbací happening

Designová značka Lovemusic zve všechny zamilované i milované na Líbací happening, který proběhne 14. února na náměstí 28. října v Brně. Půjde nejen o setkání všech zamilovaných, ale také vytvoření nového místa k zastavení a setkávání všech lidí s velkým srdcem.

Pod hodinama už je pasé, sejdeme se pod bubnem

Na náměstí 28. října 17 v Brně najdete nově od února velký buben, blikající v rytmu srdce. Na novém působišti se designová značka Lovemusic rozhodla vytvořit unikátní brněnský prostor plný lásky. 14. února ve 14 hodin, tak odstartujeme novu brněnskou tradici setkávání, a to líbací minutkou, která bude vyhlášena každou hodinu až do 18 – ti hodin. Mimo líbání je pro všechny připraven také bohatý doprovodný program. Hudbu zajistí DJ Lais, vystoupí i stand – up komik Radek Petráš se svým vhledem, jak to vlastně chodí ve vztahu mezi mužem a ženou. Na místě bude k dispozici také skvělé občerstvení, ať už se bude jednat o nápoj lásky nebo o láskyplné menu. A komu by chyběl pohyb, může se zavlnit v rytmu tance s tanečním studiem No Feet.

Soutěž o nejlepší „kissies“

Do téhle doby vládly facebooku tzv. selfies, od února už to budou jen kissies. Ve spolupráci s rádiem Kiss Hády proběhne na místě také soutěž o let balónem pro dva. Stačí se nechat vyfotit se svojí láskou nebo novou známostí ve speciálním stanu. Majitelé fotky, která získá na facebooku nejvíc lajků, se společně podívají až do oblak.

Singles jsou vítáni

Scházíme se sice na svátek všech zamilovaných, ale protože se ukázalo, že právě náměstí 28. října oplývá zvláštní magií, která spojuje všechny lidi s dobrým srdcem, jsou vítáni také všichni, kdo zatím svou drahou polovičku nenašli. Kromě polibků totiž park ovládne také nálada plná objímání a souznění, což je ten nejvhodnější čas potkat se s novými lidmi. A kdo ví, třeba mezi nimi bude ten pravý nebo ta pravá. Stačí mít odvahu otevřít se novým zážitkům.

Těšíme se se všemi na políbenou 

Lovemusic – značka tvého srdce

Místo konání:

Park na náměstí 28. Října

602 00 Brno

čas: 14:00 – 18:00

Web: www.lovemusic.cz

FB: https://www.facebook.com/events/430386080447879/

Zdroj: Lovemusic.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum