Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistV centru Brna roste ekologická komerční budova DORN

Nová dvanáctipodlažní administrativní kancelářská budova nabízející téměř 8500 m2 pronajímatelné plochy roste v atraktivní lokalitě v centru Brna mezi ulicemi Plotní a Dornych. Tento padesátimetrový objekt nabídne kancelářské prostory, ale také ateliéry, obchodní jednotky a služby.

Dorn Brno, jehož projektantem je Atelier RAW, nabídne ve dvanácti nadzemních a jednom podzemním podlaží pronájem ateliérů, moderně řešené kancelářské i obchodní prostory, zasedací i školicí prostory, stravovací služby, relaxační venkovní zóny s atraktivním výhledem aj. V předprostoru budovy bude provedena parková úprava včetně odpočinkové zóny a kavárna s předzahrádkou.

Nabízené nebytové prostory nemusí být limitovány patry ani metry čtverečními, je možné poptávat výměru dle vlastní potřeby.

Nová komerční budova Dorn se nachází v centru Brna nedaleko OC Vaňkovka. Budova je v pěší vzdálenosti od zastávky MHD Zvonařka, vlakového i autobusového nádraží. Snadnou dostupnost automobily zajišťuje napojení na dálniční síť a vjezd z ulic Dornych i Plotní. Polyfunkční komplex Dorn poskytne 157 parkovacích míst, zázemí nabídne také cyklistům.

Komerční komplex Dorn se vyznačuje mimořádně nízkou energetickou náročností. Mimo jiné díky využití tepelného čerpadla jako zdroje tepla a chladu, retenčních nádrží pro sběr dešťové vody s možností jejího dalšího využití k zalévání zahrad, splachování toalet a další.

Tišnovská společnost Camastro, která je investorem projektu, plánuje dokončení projektu v první čtvrtině roku 2016.

Zdroj: CAMASTRO a.s.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum