Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistGenerální oprava sportovního areálu STARS v Třinci

Sportovní areál STARS nedávno prošel náročnou rekonstrukcí. Jedná se o téměř čtyřicet let starý sportovní komplex, který zahrnuje například sportovní halu a krytý bazén. Tato rekonstrukce mu propůjčila novou tvář a během ní se proměnil téměř k nerozpoznání. Modernizace areálu se dotkla všech jeho částí. Zcela nový vzhled získala sportovní hala a změny proběhly i na dalších sportovištích.

V současné době sportovní areál STARS představuje rozsáhlý sportovní komplex, který zastřešuje celou škálu aktivit. Najdete zde nejen samotnou sportovní halu a krytý bazén, ale také saunu, letní koupaliště, městský stadion, fotbalové hřiště, městské lázně, minigolf, tenisové kurty, fitness studio nebo útulnou restauraci.

Stavební práce od firmy Zowada s.r.o.

Celý projekt rekonstrukce sportovního areálu STARS probíhal za účasti města Třinec jako největšího investora a generálního dodavatele IMOS Brno. Svůj podíl na rekonstrukci měla také společnost Zowada s.r.o., která působila jako subdodavatel stavebních částí od základů až po finální omítky. Zajistila realizaci hlavních nosných částí - monolitické železobetonové konstrukce tribuny, ochozu, přístavby haly, výtahové šachty, částí pro tobogán, stropů nové recepce a kanceláří.

Firma Zowada působí na trhu již více než 20 let. Má silné postavení, které je zasloužené i díky odbornosti jejích pracovníků a bohatým zkušenostem. Zakázky realizuje rychle a v kvalitním provedení. Má podporu rozsáhlého strojního parku a potřebné technické vybavení, díky kterému je schopna jakoukoliv stavbu okamžitě zahájit. V bohaté nabídce služeb najdete vše, co Zowada zajišťuje a na čem se podílí. Jedná se například o komplexní dodávky průmyslových staveb, rekonstrukce bytových i nebytových prostor nebo o dodávky občanských a bytových staveb na klíč.

Jestliže byste rádi využili jejích služeb, neváhejte ji kontaktovat.

Zdroj: Tisková zpráva.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum