Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistMorava

Vizovický zámek po rekonstrukci

10. dubna 2015 - VIZOVICE – Vizovický zámek od Velikonoc nabídne svým návštěvníkům prohlídku nově rekonstruované zámecké kaple. Její interiér, plný jemných detailů, lze označit za skvostný a rozhodně stojí za návštěvu, stejně jako zámek samotný.

Zlín - výstava modelové železnice

22. března 2015 - ZLÍN - Modely vlaků, kolejišť či nádraží - to vše připravili železniční modeláři pro výstavu ve zlínské Alternativě. Navštívit ji bude možné o víkendu 4. a 5. dubna od 9:00 do 17:00.

Poutní dny 2015 v Kroměříži

22. března 2015 - KROMĚŘÍŽ - Turistickou sezónu na kroměřížském zámku zahájí ve dnech 27. - 28. března 2015 „Poutní dny“.

Kytarový kvartet v Holešově

Čtveřice světově proslulých kytaristů „The European Guitar Quartet“ zahájí 18. března 2015 letošní ročník koncertní řady festivalu MUSICA HOLEŠOV 2015. Úvodní vystoupení koncertního cyklu s názvem "DANZA" se uskuteční od 20 hodin.

Generální oprava sportovního areálu STARS v Třinci

12. února 2015 - Sportovní areál STARS nedávno prošel náročnou rekonstrukcí. Jedná se o téměř čtyřicet let starý sportovní komplex, který zahrnuje například sportovní halu a krytý bazén. Tato rekonstrukce mu propůjčila novou tvář a během ní se proměnil téměř k nerozpoznání.

V centru Brna roste ekologická komerční budova DORN

Nová dvanáctipodlažní administrativní kancelářská budova nabízející téměř 8500 m2 pronajímatelné plochy roste v atraktivní lokalitě v centru Brna mezi ulicemi Plotní a Dornych.

Masopust na Slezskoostravském hradě

Masopustní trh a zabíjačkové lahůdky. Areál Slezskoostravského hradu se promění 14. února na pravý masopustní trh.

Zooinventura - soutěž

Počátek roku v zoo začíná pravidelnou inventurou zvířat . V průběhu roku se rodí mláďata, přichází i odchází zvířata, a proto je potřeba vést přesnou evidenci.

20. ročník Brněnské laťky

Jubilejní 20. ročník Brněnské laťky Alfa Helicopter 2015 bude hostit 10. února  opět nákupní centrum Olympia v Modřicích.

Výstava Stavíme, bydlíme v Třebíči

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME si v Třebíči za posledních 11 let vybudovala pověst zajímavé a inspirativní výstavy, kterou pravidelně navštěvují tisíce obyvatel třebíčského okresu.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum