Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistKlasická česká bižuterie

Objevte krásu a styl tradičních českých bižuterních šperků. Tyto moderní šperky vhodné pro slavnostní chvíle i na nošení ve volném čase nadchnou ženy v každém věku. Náhrdelníky, náramky, přívěsky, náušnice, prsteny i další doplňky jsou pro vás připraveny ve velkoobchodě Foxtrot, kde vlastní bižuterii vyrábějí v Jablonci nad Nisou, výhradně z kvalitních komponentů. Jednotlivé díly pro výrobu nebo úpravu svých šperků si zde rovněž můžete pořídit.

Bohatá nabídka bižuterních šperků

Navštivte stránky obchodu Foxtrot, ve kterém je pro vás připraven bohatý sortiment bižuterních šperků za báječné ceny. Můžete vybírat z cenově dostupnějších šperků za pár korun i z propracovaných náramků, náhrdelníků či náušnic v luxusním designu. V obchodě jsou pro všechny zákazníky připraveny také akce na šperky, které tak můžete zakoupit s výraznou slevou. Většinou se jedná o doprodej šperků, které jsou ale stále moderní.

Bižuterie na všední nošení i do společnosti

Jestliže se chystáte večer do společnosti, můžeme vám doporučit večerní soupravy s křišťály Swarovski, které se báječně hodí pro každou slavnostní příležitost. Šperky vypadají dokonale na každé ženě. Navíc zde máte na výběr z celé škály barevných variací. Pro svůj roztomilý nádech jsou tyto šperky oblíbené i mezi malými slečnami.

Základem jsou kvalitní materiály

V obchodě Foxtrot sází na výrobu šperků jen z těch nejkvalitnějších materiálů. To, že jsou šperky bižuterní, tak rozhodně nemusí znamenat, že jsou pochybné kvality. Výrobce pracuje pouze s kovem, plastem i českým sklem. Bižuterní šperky neobsahují nikl a jsou vyrobené v jedinečném designu podle nejnovějších módních trendů.

Nahlédněte do nabídky náhrdelníků nebo náušnic, které díky škále barevných odstínů lehce sladíte se svým oblečením. Vybírejte z celé škály atraktivních motivů. Náhrdelníky pořídíte jako dlouhé i krátké, náušnice jako jednoduché i bohatě zdobené. Přesvědčte se, že česká bižuterie je kvalitní a má šmrnc.

Zdroj: Tiskové informace

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum