Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistVýlety

Výlety zaměřené na rodiny s dětmi. Máte tip na výlet ? Napište jej do komentářů dole na stránce. Děkujeme.

Hrad a zámek Staré Hrady - Staré hrady (Kraj - Královéhradecký)

Pohádkové Staré Hrady jsou domovem mnoha pohádkových bytostí – skřítků, strašidýlek a strašidláků, čarodějů různých kategorií, čarodějnic parádivých, marnivých, ale i pilných a užitečných.

Pohádková kovárna - Selibov (Kraj - Jihočeský)

U nedalekého Tálínského rybníka si dali uprostřed malebné vesničky Selibov dostaveníčko čerti, hastrmani, víly, skřítci a další pohádková havěť. Kdo je chce ale spatřit na vlastní oči, musí sebrat odvahu a vstoupit do tajemné Pohádkové kovárny.

Muzeum Lega - Tábor (Kraj - Jihočeský)

Muzeum se nachází v historickém jádru města Tábor. Celá expozice je umístěna v národní kulturní památce na Špitálském náměstí.

Strašidelné bludiště - Jihlava (Kraj Vysočina)

Přijďte se pobavit do jedinečného strašidelného bludiště. Čekají na Vás strašidla, pohádkové postavy, hrdinové z oblíbených filmů i dinosauři. Budete se trochu bát, hodně se smát, bavit se a poznávat.

Galerie panenek DollsLand - Praha 1 (Kraj - Praha)

Největší výstava panenek Barbie, Monster High a autíček. Navštivte výstavu soukromé sbírky 1200 panenek Barbie a Monster High společně s 2200 modely autíček a motorek.

Království železnic - Praha 5 (Kraj - Praha)

Před několika lety se zrodil nápad postavit největší modelové kolejiště v ČR a ve střední i východní Evropě. 1. července 2009 bylo v Praze na Smíchově otevřeno prvních 115 m2 miniaturního království.

Muzeum čokolády - Tábor (Kraj - Jihočeský)

Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře vám v prostorách třech historických domů, na ploše přes 1000 m2, představuje a mapuje historii čokolády, její pěstování, dovoz do Evropy a následné zpracování do formy bonbonů, tabulek, pralinek, figurek.

Muzeum loutek - Plzeň (Kraj - Plzeňský)

Muzeum loutek v Plzni těží z místní bohaté loutkoherecké tradice a mapuje činnost loutkových divadel hrajících v Plzni a jejím nejbližším okolí.

Muzeum panenek a medvídků - Troskovice (Kraj - Liberecký)

Muzeum má rozsáhlou expozici čítající více než 2000 exponátů. Představuje vývoj panenek a medvídků od roku 1840 až po současnou uměleckou produkci.

Muzeum strašidel - Pelhřimov (Kraj - Vysočina)

Vystavené exponáty, v pelhřimovském Muzeu strašidel, jsou repliky nadpřirozených bytostí, které se v okolí Pelhřimova "skutečně" vyskytují nebo vyskytovaly.

Muzeum výroby hraček - Albrechtice (Kraj - Liberecký)

Muzeum výroby dřevěných hraček je pro všechny, kteří rádi poznávají a objevují nové věci. Navštivte továrnu a pronikněte do tajů výroby dřevěných hraček.

Panenkárium - Hradec Králové (Kraj - Královéhradecký)

Muzeum panenek se nachází v centru Hradce Králové. Připravena je pro Vás stálá výstava panenek od roku 1900 až do současnosti.

Perníková chaloupka - Ráby u Pardubic (Kraj - Pardubický)

Perníková chaloupka je původně Lovecký zámeček z roku 1882, který slouží pro Muzeum perníku a jako výletní místo pro všechny, co dosud nepřestali věřit na pohádky.

Stavebnice Merkur - Police nad Metují (Kraj - Královéhradecký)

Muzeum bylo poprvé otevřeno v roce 2006 a historie stavebnice Merkur, parních strojů a elektrických vláčků Merkur každoročně láká tisíce návštěvníků z naší republiky i ze zahraničí.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum