Novinky

Retro

15.10.2016

Rubrika Retro - vloženo bylo již 100 RETRO vzpomínek na dobu dávno minulou. Sledovat můžete - RETRO TV.

Starší »

TOPlistVánoční dekorace

Hledáte pěknou vánoční dekoraci, kterou byste ozdobili svůj interiér nebo exteriér? Zapomeňte na tuctové a nudné ozdoby ze supermarketu a raději investujte do tradiční vánoční dekorace, která se zalíbí vám i rozzáří oči vašich dětí. S dekorací to rozhodně nemusíte přehánět. Sáhněte po té pěkné a kvalitní a při zdobení místnosti myslete i na to, že méně je někdy více.

Adventní dekorace z obchodu U Leontýnky

Advent, kterým začíná vánoční čas, se nám pomalu přiblížil. Letos přichází již na konci listopadu a vy pak máte před sebou ještě celý měsíc příprav, během kterých zdobíte svůj domov a pečete vánoční cukroví. Nevíte, jak si doma vytvořit pohodovou vánoční atmosféru? Pomůže vám s tím originální dekorace, kterou můžete zakoupit v obchůdku U Leontýnky, kde mají bohatý sortiment vánočních produktů. Najdete zde přes sto padesát různých kousků krásné vánoční dekorace.

Nabídka vánoční dekorace je opravdu bohatá a zahrnuje různé adventní věnce, svícny a lampičky, ozdoby na vánoční stromeček, zvonečky, andělíčky, keramické misky a mnoho dalších pěkných produktů, ze kterých je radost vybírat. Motivy jako srdíčka či hvězdičky podpoří vánočního ducha a navodí tu pravou vánoční pohodu. Mnoho těchto produktů je ručně vyráběných, takže si můžete být jisti, že se vám do ruky vždy dostane originální kousek.

Vánoční svátky bez starostí

Prožijte letos vánoční svátky v pohodě a bez stresu. Právě pěkná výzdoba, kterou ve svém domově připravíte s předstihem, vám s tím zaručeně pomůže. Svěřte ji obchůdku U Leontýnky a jistě nebudete litovat. Pak jen stačí zavonět purpurou a pustit se do pečení vánočního cukroví, zdobení stromečku a dalších příprav, které s vánočními svátky neodmyslitelně souvisejí. Adventní a vánoční doplňky mohou být zdobené tradiční patinou, vintage fotografiemi nebo rozmanitými obrázky. Takovouto dekoraci nikde jinde než U Leontýnky rozhodně nepořídíte.

Zdroj: Tiskové materiály

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum